Якщо у Вашому браузері встановлений модуль читання PDF-файлів (наприклад, остання версія Adobe Acrobat Reader), то обраний Вами файл PDF завантажиться у це вікно.

Крім того, Ви можете завантажити PDF-файл безпосередньо на свій комп'ютер, де його можна буде відкрити за допомогою програми читання PDF-файлів. Щоб завантажити PDF-файл, натисніть посилання "Завантажити" нижче.

Якщо Ви хочете отримати більше інформації про те, як працювати з PDF-файлами, роздруковувати та зберігати їх, рекомендуємо корисну статтю Highwire Press Frequently Asked Questions about PDFs.

Повноекранний режим Відключення повноекранного режиму

Citations

Cite this article in APA format:

Семеняка, О. (2013). «Король-воїн» Юліуса Еволи як маркер парадигмальної відмінності революційного консерватизму від інтегрального традиціоналізму. Наукові записки НаУКМА. Філософія та релігієзнавство, 141, 76-82.

Cite this article in GOST format:

Семеняка Олена. «Король-воїн» Юліуса Еволи як маркер парадигмальної відмінності революційного консерватизму від інтегрального традиціоналізму // Наукові записки НаУКМА. Філософія та релігієзнавство. - 2013. - Vol. 141. - P. 76-82.

Altmetrics

Посилання

  • Поки немає зовнішніх посилань.
ISSN: 1996-5931 (print)